לשיחת ייעוץ חינם התקשרו-
cropped-FAVICON-פזיומדיקל-min

אביזרי שיקום אורטופדיים

אביזרי שיקום אורטופדיים: יצרם ושימושם בקליניקה בחולון

אביזרי השיקום האורטופדיים מהווים חלק בלתי נפרד מהטיפול המתקדם והמגוון שניתן למטופלים בקליניקה בחולון. משמשים לשיקום איברים פגומים, תמיכה בפציעות, ושיפור באיכות החיים של המטופלים, אלו מותאמים אישית לצרכים הספציפיים של כל אדם.

ייצור אביזרי השיקום:

 1. התאמה אישית: כל אדם ופציעתו היא ייחודית. לכן, אביזרי השיקום מיוצרים בהתאם לצרכיו הספציפיים של כל מטופל. התהליך החל מההתמדדות הראשונית ועד לייצור הסופי מתבצע בשיתוף פעולה עם צוות רפואי מקצועי ומתמחה.
 2. שימוש בטכנולוגיה מתקדמת: עם התפתחות הטכנולוגיה, אביזרי השיקום משתמשים בחדישות הטכנולוגית העדכנית ביותר. מכשירי סריקה תלת-ממדיים, תוכנות תכנון מתקדמות, וחומרים חדשניים מאפשרים ייצור והתאמה מדויקת של האביזרים.
 3. בקרת איכות מחמירה: על מנת להבטיח את איכותם ופונקציונליותם של האביזרים, נערכות בקרות איכות מחמירות בכל שלבי הייצור. זאת על מנת להבטיח את ביצועי השיקום ואת שלמותם של האביזרים.

שימוש בקליניקה:

 1. התאמה אישית לפצועים: בקליניקה בחולון, צוות הרפואי מתמקד בהתאמה אישית של אביזרי השיקום לכל פצוע.
 2. סיוע והדרכה: לצד הספקה של אביזרי השיקום, הקליניקה מספקת סיוע והדרכה למטופלים ולמשפחותיהם. זאת מבטיחה את השימוש התקין והיעיל של האביזרים.
 3. טיפול משפחתי משולב: המחויבות לטיפול משפחתי משולב מאפשרת למטופלים להרגיש נתינה ותמיכה מסביבתם הקרובה. השילוב בין הטיפול הרפואי לתמיכה המשפחתית מקנה למטופלים תחושת ביטחון ותמיכה רוחנית חשובה.

בסיכום, אביזרי השיקום האורטופדיים בקליניקה בחולון מהווים חלק בלתי נפרד מהתהליך הרפואי והשיקומי של המטופלים. בזכות ההתמקדות באיכות ובהתאמה אישית, הם מספקים פתרון מקצועי ואיכותי לצרכי השיקום של המטופלים.

 

המשך מאמר: אביזרי שיקום אורטופדיים ומוצרים מתקדמים בקליניקה בחולון

הנחיות מיוחדות לקוחות הקליניקה:

 1. מדרסים אורטופדיים: בקליניקה שלנו, אנו מציעים מגוון רחב של מדרסים אורטופדיים המתאימים לצרכי השיקום והתמיכה הפיזיים של המטופלים שלנו. המדרסים מיוצרים באיכות גבוהה ועוזרים לשיפור היציבה, להפחתת כאבים ולתמיכה נכונה באיברי התנועה.
 2. נעלי MBT ו-VIMAZI: ללקוחות הקליניקה, אנו מציעים מבחר רחב של נעלי MBT ו-VIMAZI המיועדות לתמיכה ושיקום יעיל של הקטן. הנעליים מיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת ומעניקות נוחות, תמיכה ויציבה במהלך הפעילות היומיומית.
 3. הנחה מיוחדת ללקוחות הקליניקה: כחלק ממטרתנו לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר, אנו מעניקים הנחה מיוחדת של 5% על כל מדרסים אורטופדיים, נעלי MBT ו-VIMAZI ללקוחות הקליניקה. ההנחה מתקפה על כל קניה וניתן להשיגה בקלות בקליניקה או באמצעות ההזמנה המקוונת.

יישום פרקטי של המוצרים בקליניקה:

 1. התאמה אישית: לפי צרכי המטופל וההמלצות הרפואיות, אנו מבצעים התאמה אישית של המוצרים לכל אדם. ההתאמה היא תוצאה של שיחה פרטנית ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת.
 2. הדרכה וליווי: צוות הקליניקה מספק הדרכה מקצועית וליווי בשימוש תקין של המוצרים. ההדרכה נועדה להבטיח שהלקוחות יכולים להשתמש במוצרים בצורה הטובה ביותר ולהרגיש את התועלות שלהם.
 3. פיקוח רפואי: המוצרים נעשים בפיקוח רפואי מלא, והם מיועדים לשימוש בסביבת הטיפול בקליניקה. הפיקוח כולל אימות תקינות ותוצאות בטיחות.

בסיכום, מוצרי השיקום והתמיכה האורטופדיים המוצעים בקליניקה שלנו בחולון הם חלק בלתי נפרד מתהליך השיקום והתמיכה של המטופלים שלנו. עם התמקדות באיכות, בהתאמה אישית ובשירות מקצועי, אנו מתחייבים לספק ללקוחותינו את הטיפול הטוב ביותר ולתמיד.

לכל שאלות, התייעצות או הזמנה, אנו כאן לשרותכם!

טטטטטט

קטלוג של נעלי MBT

דילוג לתוכן