לשיחת ייעוץ חינם התקשרו-
cropped-FAVICON-פזיומדיקל-min

שירותי פיזיותרפיה

שירותי פיזיותרפיה, נחשבים כיום לכלים החשובים והמועילים ביותר לטיפול ושיקום פציעות ספורט, דוגמת שברים וסדקים בעצמות, פציעות שרירים ועוד…
נוסף לכך, גם בעיות אורתופדיות יכולות להפתר בעזרת שירותי פיזיותרפיה, בעיות כמו: כאבים בכף רגל, כאבי גב, כתפיים, מרפקים, בירכיים וכו'
לא הרבה יודעים, אך פיזיותרפיה היא כלי אפקטיבי מאוד לשיקום נוירולוגי הכוללים בעיות תפקודיות בעקבות אירועיים מוחיים ובעיות נוירולוגיות אחרות.
שירותי פיזיוותרפיה כוללים גם שיקום ויסטיבולארי, המשמש לטיפול בבעיות הרמוניות הקשורות לפעילות מערכת השיכוך של הגוף. השירותים הללו כוללים גם שיקום לב ריאה, טיפול לימפתי וטיפול בעקמת בשיטת שרוט.
כל אלו הם חלק מטיפול רחב יותר של הפיזיותרפיה שמטרתה העיקרית של הפיזיותרפיה היא לשפר את תפקוד הגוף ולהחזיר את המטופל למצבו הטבעי והבריא.

בתחום הפיזיותרפיה בו אנו מטפלים, ניתן למצוא גם את תת התחומים הללו:

שיקום פציעות ספורט – פיזאותרפיסטים יעזרו למטופל להתאושש מפציעות ספורט ולחזור לפעילות ספורטיבית מלאה ובטוחה בעזרת טכניקות מגוונות כגון מיזוג קר חם, תרגילי כושר, טכניקות הליכה וכוח, כמו גם אימון קואורדינציה ואיזון כדי לסייע לפעילות ולתפקוד הפיזי של הגוף.
שיקום אורתופדי – שירותי פיזיותרפיה אורתופדיים מתמקדים בטיפול בבעיות פיזיות ותפקודיות שקשורות למערכת העצם והשריר. זה כולל טיפול בבעיות כגון שברים, אוסטאופורוזיס, נקעים, בעיות בכתף, טנדיניטיס, ועוד.
שיקום נוירולוגי – פיזאותרפיסטים נוירולוגיים יעזרו לגוף להתאושש מפגיעות ובעיות נוירולוגיות כגון אירועי מוח, טראומה קרנית, ובעיות תפקודיות אחרות. הם גם מבינים ומתעסקים בטכניקות וטיפולים המיועדים לטיפול בתופעות כמו חולשה בשרירים, בעיות נוירולוגיות נוספות.

physio medical
דילוג לתוכן